Kaiser Franz

Video Street food cateringu

#video
#foto
#socialmedia

Převrat v Street Food Cateringu pro Svatební Hostiny

Když se na nás obrátil Kaiser Franz, legendární burgrárna, s touhou odhalit svou méně známou stránku – street food catering pro svatební oslavy, věděli jsme, že před námi stojí úkol, který si žádá kreativitu a inovaci. Cílem bylo vytvořit video, které by zobrazilo jejich netradiční a chutnou nabídku v autentickém a svátečním prostředí.

Klient klientovo Logo

Překonání výzev

Největší výzvou projektu byla organizace fiktivní svatby – od vyhledání ideálních prostor, přes oslovování "svatebčanů", až po koordinaci produkce celého natáčení. Tato výzva si vyžádala nejen logistické, ale i kreativní řešení, aby každý detail oděvu, dekorace a atmosféry dokonale ladil s konceptem netradičního cateringu.
Zachování stávající vizuální komunikace Kaiser Franz bylo klíčovým požadavkem. Naším úkolem bylo zajistit, aby video odráželo značku v její nejlepší podobě – dynamickou, moderní a přesto zakořeněnou v tradici kvalitního jídla. Práce s barvami, stylizace a celková estetika byly pečlivě sladěny, aby posílily identitu Kaiser Franz a odlišily ji od konkurence.

Vizuální komunikace

Výsledek

Výsledkem je video, které zve diváky k zážitku plnému chuti a radosti, obklopeni nevšedním street food cateringem od Kaiser Franz. Toto video nejen ukazuje, že Kaiser Franz je více než jen burgrárna, ale také rozšiřuje povědomí o jejich schopnosti vytvořit jedinečný gastronomický zážitek na svatby a jiné speciální příležitosti. Příběh tohoto projektu je důkazem naší vášně pro kreativitu a našeho závazku k dosahování požadovaných výsledků. Kaiser Franz je nyní připraven nabídnout zážitky, které zůstanou v paměti navždy.
Next project

Kontaktujte nás

  Pokud si chcete sjednat schůzku, použijte prosím formulář, nebo nás kontaktuje telefonicky.

  U Zvonařky 994/15,
  Vinohrady, 120 00 Praha 2

  +420 723 819 425
  +420 606 230 032
  office@wowproductions.cz

  Datová schránka: 2qc8r7d
  IČ: 09207503
  ČÚ: 2356884002/5500
  IBAN: CZ4355000000002356884002
  BIC/SWIFT:  RZBCCZPP